| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 16cm x 9cm x 6.4cm |
| Barcode | 5010792548319 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Jolly Xmas Musical Collection |
Dazzling Music Light CDU Reindeer
Code: LP54831
Dazzling Music Light CDU Santa
Code: LP54829
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 15.7cm x 8.2cm x 6.3cm |
| Barcode | 5010792548296 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Jolly Xmas Musical Collection |
Dazzling Music Light CDU Snowman
Code: LP54830
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 15.1cm x 8.4cm x 7.1cm |
| Barcode | 5010792548302 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Jolly Xmas Musical Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs