| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5010792543161 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Santa Collection |
Macneil Santa LED Candle
Code: LP54316
Macneil Santa LED Tube
Code: LP54319
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5010792543192 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Santa Collection |
Macneil Traditional Santa Wine Glass
Code: LP54322
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 22.5cm x 8.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5010792543222 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Santa Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Snowman LED Lamp (LP53902)
Rush Baby Girl Rocking Horse Bag Medium (331876)