| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 10cmx10cm |
| Barcode | 5010792543031 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Santa Collection |
Macneil Santa Coasters Set of 4
Code: LP54303
Macneil Santa Spoon Rest
Code: LP54309
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 2.5cm x 23.5cm x 9.2cm |
| Barcode | 5010792543093 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Santa Collection |
Macneil Santa Cutting Board
Code: LP54311
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cmx30cm |
| Barcode | 5010792543116 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Santa Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Flower Gin Glass Purple Dragonflies (LP74516)
Raindrops Hang Droplet Silver Plated Earrings (354552)
Macneil Santa Mug Gift Box Set of 2 (LP54297)
Raindrops Sparkle Silver Plated Friendship Bracelet (354557)
Art In Glass Handmade Dog (351306)