| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.5cm x 8.6cm x 7.5cm |
| Barcode | 5010792341781 |
| Range | Bug Art Collection |
| Collection | Bug Art |
Bug Art Mug Monty Monkey
Code: LP34178
Bug Art Coaster Kimba Kitten
Code: LP34181
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 5cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5010792341811 |
| Range | Bug Art Collection |
| Collection | Bug Art |
Bug Art Coaster Hamish Highland Cow
Code: LP34183
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 5cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5010792341835 |
| Range | Bug Art Collection |
| Collection | Bug Art |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Christmas Collection
Antique Pal Doorstop Sheep (LP44655)
Hughie Highland Cow Everything (LP74104)
Antique Pal Doorstop Hedgehog (LP45234)
Bug Art Mug Connie Cow (LP34177)
Bug Art Mug Kimba Kitten (LP34171)