| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740312856 |
| Range | Mini Frames |
| Collection | Mini Frames |
Old Cream Filigree Mini Frame 2x2
Code: 66200
Polished Silver Coral Diamante Mini Frame
Code: 76600
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 7cm x 6cm |
| Barcode | 5036740215386 |
| Range | Mini Frames |
| Collection | Mini Frames |
Old Cream Filigree Mini Frame 2x2
Code: 66200
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740312856 |
| Range | Mini Frames |
| Collection | Mini Frames |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses