| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 14cm |
| Barcode | 5036740318681 |
| Range | Lace Frames |
| Collection | Lace Frames Old Cream |
Old Cream Lace Heart Frame 3x3
Code: 64833
Old Cream Lace Frame 4x6
Code: 64846
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 19cm x 14cm |
| Barcode | 5036740318698 |
| Range | Lace Frames |
| Collection | Lace Frames Old Cream |
Old Cream Lace Frame 5x7
Code: 64857
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 22cm x 17cm |
| Barcode | 5036740318704 |
| Range | Lace Frames |
| Collection | Lace Frames Old Cream |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses