| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 22cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740301553 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Pure Silver |
Deco Glass Pure Silver Tree Medium
Code: 4771
Deco Glass Pure Silver Tree Small
Code: 4770
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 15cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740301546 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Pure Silver |
Deco Glass Pure Silver Tree Medium
Code: 4771
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 22cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740301553 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Pure Silver |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses