| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 7cm x 8cm |
| Barcode | 5036740285563 |
| Range | Comic Specs & Wobble Heads |
| Collection | Comic Spec Holders |
Comic Specs Holder Mum
Code: 40425
Comic Specs Holder Nan
Code: 40426
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 7cm x 8cm |
| Barcode | 5036740285570 |
| Range | Comic Specs & Wobble Heads |
| Collection | Comic Spec Holders |
Comic Specs Holder Dad
Code: 40427
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 6cm |
| Barcode | 5036740285594 |
| Range | Comic Specs & Wobble Heads |
| Collection | Comic Spec Holders |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws