| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 3cm x 3cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740180110 |
| Range | Baby Keepsakes |
| Collection | Little Me Shoes |
Little Me Mini Shoes Girl
Code: 5157
Little Me Baby Girl Shoes
Code: 3787
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 10cm x 4.5cm x 4.5cm |
| Barcode | 5036740161584 |
| Range | Baby Keepsakes |
| Collection | Little Me Shoes |
Little Me Mini Shoes Girl
Code: 5157
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 3cm x 3cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740180110 |
| Range | Baby Keepsakes |
| Collection | Little Me Shoes |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Crackle Blossom LED Tube (355454)