| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | W3.0cm x H3.0cm |
| Barcode | 5036740683512 |
| Range | Indulge Beauty Collection |
| Collection | Indulge Collection |
Indulge Heatless Curling Set 3 Pack
Code: 361990
Indulge Quick Dry Hair Turban
Code: 361991
| Assortment (Variations) | 6 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | W64.0cm x H24.0cm |
| Barcode | 5036740683529 |
| Range | Indulge Beauty Collection |
| Collection | Indulge Collection |
Indulge Satin Headband 2 Pack
Code: 361992
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 24 |
| Dimensions | W68.0cm x H5.0cm |
| Barcode | 5036740683536 |
| Range | Indulge Beauty Collection |
| Collection | Indulge Collection |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets