| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740671649 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass Xmas |
Pebble Glass Mini Plaque Xmas Robin
Code: 356940
Pebble Glass Mini Plaque Xmas Couple
Code: 356941
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740671656 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass Xmas |
Pebble Glass Mini Plaque Xmas Santa
Code: 356942
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740671663 |
| Range | Pebble Glass Collection |
| Collection | Pebble Glass Xmas |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets