| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 6.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740668434 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Christmas Treasures |
Xmas Treasures Standing Reindeer
Code: 355580
Xmas Treasures Leaping Reindeer
Code: 355581
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6.5cm x 7cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740668441 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Christmas Treasures |
Xmas Treasures Gingerbread Man
Code: 355590
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 6.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740668458 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Christmas Treasures |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Folding Glasses In Hard Case (345750)