| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 24.5cm x 23.5cm x 18.5cm |
| Barcode | 5036740647439 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas Forest |
Xmas Forest House Chalet Large LED
Code: 350953
Xmas Forest Steeple Church LED
Code: 350954
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 30cm x 34.5cm x 24.5cm |
| Barcode | 5036740647446 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas Forest |
Xmas Forest House Tall Large
Code: 341572
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 28.5cm x 14cm x 3.5cm |
| Barcode | 5036740621194 |
| Range | Christmas Ornaments & Ceramics |
| Collection | Xmas Forest |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Xmas Glass Cups Xmas Tree (LP55755)
Xmas Glass Cup Snowman (LP55756)
Xmas Glass Cup Gingerbread (LP55757)
LED House Light Winter Santa Small (LP53906)
Xmas Water Swirling LED Tree (LP54217)
Xmas Forest Porch Garage House LED (350952)
LED House Light Rabbit Small (LP53913)
Handblown LED Mushroom Dark Grey (352905)
Skandi Port Hole LED House Small (342360)
Xmas Woods Hanging Mushroom Glitter (341714)
Xmas Woods Hanging Mushroom Frosted (341710)
Xmas Woods Standing Mushroom Tall (341723)
Xmas Woods Hanging Mushroom Sequins (341711)
Silver Script Frame Engagement 4x6 (355750)


Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps