| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 23cm x 9cm x 23cm |
| Barcode | 5036740606184 |
| Range | Equilibrium Hats, Scarves & Gloves |
| Collection | Equilibrium Ladies Fashion Gloves & Mittens |
Colourful Fingers Boxed Gloves
Code: 339281
Contrast Three Pom Pom Gloves
Code: 349960
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 24cm x 9cm |
| Barcode | 5036740631711 |
| Range | Equilibrium Hats, Scarves & Gloves |
| Collection | Equilibrium Ladies Fashion Gloves & Mittens |
Faux Leather Fur Cuff Gloves
Code: 349961
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 2,400cm x 900cm |
| Barcode | 5036740631728 |
| Range | Equilibrium Hats, Scarves & Gloves |
| Collection | Equilibrium Ladies Fashion Gloves & Mittens |

Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Tree of Life Tote Bag Cream (289961)
Geometric Three Tone Squares Necklace (349221)
Nordic Lights Candle Shade Friend (K62701)
Mixed Metal Modern Heart Necklace (349245)
Geometric Rectangles Silver Plated Bracelet (349227)