| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 5.9cm x 7cm x 1.1cm |
| Barcode | 5036740603213 |
| Range | Equilibrium Fashion Bangles |
| Collection | Equilibrium Fashion Bangles Collection |
Modern Crystals Silver Plated Bangle Clear
Code: 339910
Infinity Sparkle Silver Plated Bangle
Code: 349515
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6cm x 7.2cm |
| Barcode | 5036740635405 |
| Range | Equilibrium Fashion Bangles |
| Collection | Equilibrium Fashion Bangles Collection |
Glam Sparkle Silver Plated Bangle Clear
Code: 349520
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 7cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740635429 |
| Range | Equilibrium Fashion Bangles |
| Collection | Equilibrium Fashion Bangles Collection |
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle