| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 6.8cm x 6.8cm |
| Barcode | 5036740629916 |
| Range | Creative Crochet Kits |
| Collection | Creative Crochet |
Creative Crochet Mushrooms
Code: 345605
Creative Crochet Xmas Robin In Hat
Code: 345613
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 12cm x 9cm x 10cm |
| Barcode | 5036740629961 |
| Range | Creative Crochet Kits |
| Collection | Creative Crochet |
Creative Crochet Chenille Bunny
Code: 341171
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 22cm x 5cm |
| Barcode | 5036740623181 |
| Range | Creative Crochet Kits |
| Collection | Creative Crochet |
Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses