| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 18cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740623273 |
| Range | Creative Crochet Kits |
| Collection | Creative Crochet |
Creative Crochet Bee/Honey Pot
Code: 341182
Creative Crochet Bunny/Carrot
Code: 341183
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 12cm x 9cm |
| Barcode | 5036740623280 |
| Range | Creative Crochet Kits |
| Collection | Creative Crochet |
Creative Crochet Lamb
Code: 341184
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 15cm x 15cm x 11cm |
| Barcode | 5036740623297 |
| Range | Creative Crochet Kits |
| Collection | Creative Crochet |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Creative Crochet Giraffe (341185)
Fragrant Garden Sachet Large (283451)
Creative Crochet Bee/Honey Pot (341182)