| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.2cm x 8.2cm x 8.2cm |
| Barcode | 5036740626984 |
| Range | Penny Gaj Collection |
| Collection | Penny Gaj Mugs |
Penny Gaj Black Cat Mug
Code: 343401
Penny Gaj Elephant Mug
Code: 343402
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.2cm x 8.2cm x 8.2cm |
| Barcode | 5036740626991 |
| Range | Penny Gaj Collection |
| Collection | Penny Gaj Mugs |
Penny Gaj Black Cat Mug & Coaster Set
Code: 343411
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11.3cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740627059 |
| Range | Penny Gaj Collection |
| Collection | Penny Gaj Mugs |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws