| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20.5cm x 20cm x 1.5cm |
| Barcode | 5036740614226 |
| Range | Papillon Message Collection |
| Collection | Papillon |
Papillon Message Photo Frame Home
Code: 340063
Papillon Message 6 Coasters Family
Code: 340051
Sorry, this product is no longer available.
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.5cm x 10cm x 5cm |
| Barcode | 5036740614172 |
| Range | Papillon Message Collection |
| Collection | Papillon |
Papillon Hanging Word Plaque Mum
Code: 340030
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 28cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740614110 |
| Range | Papillon Message Collection |
| Collection | Papillon |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps