| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 28cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740614110 |
| Range | Papillon Message Collection |
| Collection | Papillon |
Papillon Hanging Word Plaque Mum
Code: 340030
Papillon Hanging Word Plaque Nan
Code: 340031
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 28cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740614127 |
| Range | Papillon Message Collection |
| Collection | Papillon |
Papillon Hanging Word Plaque Home
Code: 340032
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 20cm x 20cm x 1.7cm |
| Barcode | 5036740614240 |
| Range | Papillon Message Collection |
| Collection | Papillon |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Papillon Hanging Word Plaque Mum (340030)