| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6.5cm x 10cm x 3cm |
| Barcode | 5036740456475 |
| Range | Baby Tooth & Curl |
| Collection | Silver Plated Christening Gifts |
Silver Plated Baby Keepsake Box
Code: 281550
Silver Plated Christening 4 Piece Set
Code: 334
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 23cm x 18cm |
| Barcode | 5036740090655 |
| Range | Silver Plated Child Sets |
| Collection | Silver Plated Christening Gifts |
Silver Plated Baby Keepsake Box
Code: 281550
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6.5cm x 10cm x 3cm |
| Barcode | 5036740456475 |
| Range | Baby Tooth & Curl |
| Collection | Silver Plated Christening Gifts |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Silver Christening Certificate Box (29532)
Macneil Snowman Placemats Set of 4 (LP54343)
Clemency Bunn Animal Glasses Case (LP60676)
Xmas Highland Cow Family (LP55907)
Xmas Letterbox For Santa (LP54014)
William Morris Compact New (LP75806)
Gus Fink Boogily Heads Fully Loaded Bobble Buddy CDU (GFBBCDU)
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight (340287)


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection
Dudes Collection
Equilibrium Accessories