| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740556571 |
| Range | Equilibrium Bamboo Socks |
| Collection | Equilibrium Bamboo Socks |
Men's Bamboo Socks Yellow Car
Code: 324940
Men's Bamboo Socks Red Car
Code: 324941
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740556588 |
| Range | Equilibrium Bamboo Socks |
| Collection | Equilibrium Bamboo Socks |
Men's Bamboo Socks Footy Green
Code: 324944
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740556618 |
| Range | Equilibrium Bamboo Socks |
| Collection | Equilibrium Bamboo Socks |



Accessories Collection
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves