| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 19cm x 9cm x 8cm |
| Barcode | 5036740558063 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Gonk Tealight Large Pink/Grey
Code: 320052
Village Pottery Robin Planter Small
Code: 320055
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11cm x 11cm x 10cm |
| Barcode | 5036740558070 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Robin Planter Medium
Code: 320056
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 13cm x 13cm x 12cm |
| Barcode | 5036740558087 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Village Pottery Xmas Cottage Tealight (310801)