| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1,700cm x 2,100cm x 1,000cm |
| Barcode | 5036740555536 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Grey & Aqua Two Houses Tealight
Code: 320012
Village Pottery Church Tealight Large
Code: 320020
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 20cm x 16cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740555550 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Warmer Square Cream
Code: 320030
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 14cm x 9cm x 8cm |
| Barcode | 5036740557684 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Village Pottery Xmas Cottage Tealight (310801)
Glitter Colour Pill Box (LP76630)