| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 13.5cm x 7cm x 7cm |
| Barcode | 5036740553426 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Grey Blush |
Deco Glass Tree Decadent Tones Small
Code: 317145
Deco Glass Tree Decadent Tones Medium
Code: 317146
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 20.8cm x 10cm x 10cm |
| Barcode | 5036740553433 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Grey Blush |
Deco Glass Tree Grey Blush Red Small
Code: 317140
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 15cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740549191 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Grey Blush |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Daisy Field LED Tube Large (355731)
Duo Style Silver Plated Bracelet Friends (344771)