| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740555673 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |
Sock Society Fave 3 Sausage Dogs
Code: 315373
Sock Society Super Dad
Code: 315380
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 50cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740555680 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |
Sock Society Super Mum
Code: 315381
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 1.3cm x 30cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740555697 |
| Range | Sock Society |
| Collection | Sock Society |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories