| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 16cm x 4cm |
| Barcode | 5036740488865 |
| Range | Equilibrium Accessories |
| Collection | Equilibrium Charming Bookmark |
Charming Bookmark Bee
Code: 294757
Charming Bookmark Starter Pack 48+2 FOC
Code: 294740
| Assortment (Variations) | 8 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 1 |
| Dimensions | 16.2 x 3.4 cm |
| Barcode | 5036740488780 |
| Range | Equilibrium Accessories |
| Collection | Equilibrium Charming Bookmark |
Charming Bookmark Owl
Code: 294750
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 16cm x 4.5cm |
| Barcode | 5036740488797 |
| Range | Equilibrium Accessories |
| Collection | Equilibrium Charming Bookmark |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Crystal Healing CDUs
Dinky Jigsaws
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection