| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 17.5cm x 8.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740473984 |
| Range | Fluffy Sheep |
| Collection | Fluffy Animals |
Fluffy Sheep With Dangly Legs Large
Code: 286224
Fluffy Sheep Posing Mini
Code: 286220
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 4.5cm x 6cm x 4.5cm |
| Barcode | 5036740473946 |
| Range | Fluffy Sheep |
| Collection | Fluffy Animals |
Fluffy Sheep Standing Small
Code: 286221
| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 6.5cm x 8.5cm x 5.5cm |
| Barcode | 5036740473953 |
| Range | Fluffy Sheep |
| Collection | Fluffy Animals |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses