| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740425051 |
| Range | Equilibrium Mens Wallets & Bags |
| Collection | Equilibrium For Men Wallets & Coin Purses |
EQ For Men Rigid Coin Purse Black
Code: 279150
EQ For Men Rigid Coin Purse Brown
Code: 279151
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 8cm x 1cm |
| Barcode | 5036740425068 |
| Range | Equilibrium Mens Wallets & Bags |
| Collection | Equilibrium For Men Wallets & Coin Purses |
EQ For Men RFID Wallet Black
Code: 289915
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 10cm x 10cm x 1cm |
| Barcode | 5036740477784 |
| Range | Equilibrium Mens Wallets & Bags |
| Collection | Equilibrium For Men Wallets & Coin Purses |


Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Dudes Collection
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves