| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17cm x 22cm |
| Barcode | 5036740419609 |
| Range | Spinning Frames |
| Collection | Spin Frames |
Copper Silver Spin Frame 7x5
Code: 275406
Bright Silver Spin Frame 6x4
Code: 275410
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14.5cm x 19cm |
| Barcode | 5036740419616 |
| Range | Spinning Frames |
| Collection | Spin Frames |
Bright Silver Spin Frame 7x5
Code: 275411
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17cm x 22cm |
| Barcode | 5036740419623 |
| Range | Spinning Frames |
| Collection | Spin Frames |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses