| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 21cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740242955 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Green Jewel |
Deco Glass Tree Jewel Baubles Medium
Code: 2561
Deco Glass Tree Jewel Baubles Small
Code: 2560
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 14cm x 8cm x 8cm |
| Barcode | 5036740242948 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Green Jewel |
Deco Glass Tree Jewel Baubles Medium
Code: 2561
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 21cm x 9cm x 9cm |
| Barcode | 5036740242955 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Green Jewel |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses