| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 28cm x 23cm |
| Barcode | 5036740006922 |
| Range | Plain Satin Silver Promotion Frames |
| Collection | Plain Silver Promo Frames |
Plain Silver Frame 8x10
Code: 24180
Plain Silver Frame 2x3 Double Folding Portrait
Code: 24223
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 17cm x 11cm |
| Barcode | 5036740006946 |
| Range | Plain Satin Silver Promotion Frames |
| Collection | Plain Silver Promo Frames |
Plain Silver Frame 3x5 Double Folding Portrait
Code: 24235
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 15cm |
| Barcode | 5036740006953 |
| Range | Plain Satin Silver Promotion Frames |
| Collection | Plain Silver Promo Frames |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses