| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 11cm x 11.5cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740531974 |
| Range | Provence Collection |
| Collection | Cool Grey |
Cool Grey Standing Star Baby Boy
Code: 200906
Cool Grey Standing Star Friends
Code: 200902
Sorry, this product is no longer available.
| Assortment (Variations) | 2 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 11cm x 11.5cm x 2.5cm |
| Barcode | 5036740531936 |
| Range | Provence Collection |
| Collection | Cool Grey |
Cool Grey Tassel Frame Mum
Code: 200850
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 18cm x 1cm |
| Barcode | 5036740520992 |
| Range | Provence Collection |
| Collection | Cool Grey |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dream Big Collection