| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 18cm x 1cm |
| Barcode | 5036740521012 |
| Range | Provence Collection |
| Collection | Cool Grey |
Cool Grey Tassel Frame Sisters
Code: 200852
Cool Grey Tassel Frame Daughter
Code: 200853
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 18cm x 1cm |
| Barcode | 5036740521029 |
| Range | Provence Collection |
| Collection | Cool Grey |
Cool Grey Tassel Frame Friends
Code: 200856
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 18cm |
| Barcode | 5036740521050 |
| Range | Provence Collection |
| Collection | Cool Grey |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories