| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15.5cm x 16cm x 11cm |
| Barcode | 5036740612062 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery 3 Mushroom House Tealight
Code: 335646
Village Pottery Tall Blue House Tealight
Code: 200610
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 24cm x 10cm |
| Barcode | 5036740521968 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight
Code: 200611
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 28cm x 10cm |
| Barcode | 5036740521975 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Moo-Shroom Hat Coo Sitting Small (355060)
Mixed Metal Loops Balls Bracelet (349252)
Dungaree Coo Reading (355066)
Scribbles Daddy Socks (K64358)
Modern Checked Fur Cuff Gloves (339270)
Xmas Glass Santa LED Dome Small (350660)
Moo-Shroom Coo Sitting Small (355061)