| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 2,000cm x 1,000cm x 1,000cm |
| Barcode | 5036740192885 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Green |
Deco Glass Tree Baubles Medium
Code: 1231
Deco Glass Tree Baubles Small
Code: 1230
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 9 |
| Dimensions | 1,450cm x 700cm x 700cm |
| Barcode | 5036740192830 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Green |
Deco Glass Tree Baubles Medium
Code: 1231
| Assortment (Variations) | 3 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 2,000cm x 1,000cm x 1,000cm |
| Barcode | 5036740192885 |
| Range | Christmas Decorated Glass Trees |
| Collection | Decorated Bauble Glass Trees Green |


Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium Bags & Purses
Deco Glass Tree Silver Baubles Small (2570)