| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 22cm x 17cm |
| Barcode | 5036740344710 |
| Range | Lace Frames |
| Collection | Lace Frames Rustic |
Rustic Steel Lace Frame 5x7
Code: 10157
Rustic Steel Lace Heart 3x3 Frame
Code: 10133
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 14cm x 14cm |
| Barcode | 5036740344734 |
| Range | Lace Frames |
| Collection | Lace Frames Rustic |
Rustic Steel Lace Frame 4x6
Code: 10146
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 19cm x 14.5cm |
| Barcode | 5036740344703 |
| Range | Lace Frames |
| Collection | Lace Frames Rustic |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Satin Silver Lace Heart 3x3 Frame (20233)
Old Cream Lace Frame 5x7 (64857)