| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8.5cm x 6.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5010792755649 |
| Range | Classic Candles & Diffusers |
| Collection | Diffusers & Candles |
Diamond Cut Diffuser Pink Small
Code: LP75564
Diamond Cut Diffuser Amber Small
Code: LP75565
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8.5cm x 6.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5010792755656 |
| Range | Classic Candles & Diffusers |
| Collection | Diffusers & Candles |
Diamond Cut Diffuser Blue Small
Code: LP75566
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8.5cm x 6.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5010792755663 |
| Range | Classic Candles & Diffusers |
| Collection | Diffusers & Candles |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps