| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10.5cm x 8.4cm x 8.4cm |
| Barcode | 5010792755625 |
| Range | Classic Candles & Diffusers |
| Collection | Diffusers & Candles |
Diamond Cut Candle Amber
Code: LP75562
Diamond Cut Candle Blue
Code: LP75563
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10.5cm x 8.4cm x 8.4cm |
| Barcode | 5010792755632 |
| Range | Classic Candles & Diffusers |
| Collection | Diffusers & Candles |
Diamond Cut Diffuser Pink Small
Code: LP75564
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8.5cm x 6.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5010792755649 |
| Range | Classic Candles & Diffusers |
| Collection | Diffusers & Candles |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps