| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 24cm x 6.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740626908 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |
My Favourite Glass Sunflower Flute
Code: JM055
My Favourite Glass Xmas Poinsettia Wine Glass
Code: JM071
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 24.5cm x 8.7cm x 8.7cm |
| Barcode | 5036740626410 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |
My Favourite Glass Xmas Robin Flute
Code: JM075
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 24cm x 6.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740626434 |
| Range | My Favourite Glass |
| Collection | My Favourite Glass by Jennifer McAteer |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Equilibrium Accessories
High Definition Art Leaping Lion (353150)
Fox Under The Moon The Longest Night Paperback Book (FM255TLN)