| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740650989 |
| Range | Equilibrium Bamboo Socks |
| Collection | Equilibrium Bamboo Socks |
Men's Xmas Bamboo Socks Santa
Code: 354201
Men's Xmas Bamboo Socks Car Tree
Code: 354202
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 23cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740650996 |
| Range | Equilibrium Bamboo Socks |
| Collection | Equilibrium Bamboo Socks |
Ladies Xmas Bamboo Socks Misletoe Robin
Code: 354210
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 19cm x 8cm |
| Barcode | 5036740651009 |
| Range | Equilibrium Bamboo Socks |
| Collection | Equilibrium Bamboo Socks |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection